Do góry

Serwis Mobilny
501 687 337

Czym się zajmujemy

Wysoka specjalizacja naszej firmy nabyta przez lata praktyki pozwoliła nam skupić się na odpowiednim przygotowaniu serwisu w zakresie sprzedaży oraz obsługi opon osobowych, ciężarowych, rolniczych i przemysłowych.

Doświadczenie wraz z wysokimi kwalifikacjami Doradców TRAFICA Michał Kurowski przekłada się na możliwosć zaoferowania kompleksowych rozwiązania o wysokim standardzie. Od wielu lat obsługujemy coraz większe grono Klientów, oferując najlepszą jakość wykonania i skuteczność. O naszej fachowości zaświadczy stała grupa Partnerów biznesowych, z którymi współpracujemy od długiego czasu.

Firma TRAFICA Michał Kurowski to nie tylko profesjonalna sprzedaż czy serwis opon skierowany do mieszkańców Siedlec i okolic ale również do Klientów Warszawy oraz całej Polski. Dostarczamy opony i świadczymy usługi dla klientów zagranicznych.

TRAFICA Michał Kurowski – sprzedaż i serwis opon

TRAFICA Michał Kurowski jest firmą handlową zajmującą się importem i dystrybucją opon do maszyn rolniczych, pojazdów przemysłowych oraz do samochodów ciężarowych i osobowych.

W swojej ofercie mamy opony takich producentów jak: Michelin, Taurus,…

Zajmujemy się nie tylko serwisowaniem opon oraz pojazdów, ale również sprzedażą naczep i pojazdów ciężarowych. Proponujemy bogaty wybór samochodów, a także służymy profesjonalnym doradztwem.

Zachęcamy do współpracy i kontaktu.

Usługi blacharsko-lakierniczeTIR

Oferta naszej firmy obejmuje usługi blacharsko-lakiernicze pojazdów typu TIR, wykonywane na najwyższym poziomie technologicznym! Kompleksowo doprowadzamy pojazdy do idealnego stanu, gwarantując przy tym to, że spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa. Naprawy lakiernicze i blacharskie TIR oraz…

Transport krajowy międzynarodowy – dysponujemy własną flotą samochodów ciężarowych

Firma TRAFICA zajmuje się nie tylko sprzedażą samochodów ciężarowych, naczep i opon oraz serwisem pojazdów, ale również transportem krajowym i międzynarodowym.

Dysponujemy własną flotą samochodów ciężarowych wykonujących usługi transportowe

Bądź z nami bliżej!

Zapraszamy wszystkich klientów do odwiedzin oraz polubienia naszego profilu na portalu społecznościowym Facebook.